Web Analytics

ПРО НАС

Медична допомога Україні адаптована до потреб та скоординована

Щодня ЗМІ повідомляють про бомбардування військових і цивільних об'єктів в Україні, в тому числі медичних установ, таких як лікарні. Задовольнити потреби населення стає все складніше. Особливо це стосується медицини. Бажання допомогти велике, але потреби в записі, порівнянні запасів різних постачальників з фармацевтичної та медичної промисловості та інших джерел поки не оптимально скоординовані.

Саме тому експерти в галузі охорони здоров'я (лікарі, фармацевти, постачальники лікарень тощо) та ІТ-фахівці об'єднали зусилля в ініціативі MedicalBridge «Медичний міст» та створили центральну базу даних закупівель у на основі рішення електронної комерції, яке базується на хмарі даних та захищене з точки зору захисту даних, автоматизації та інтерфейсів. Тут забезпечується прямий зв'язок виробників (фармацевтичних компаній, виробників медтеху і т.д.) і дистриб'юторів лікарських засобів та інших медичних матеріалів з замовленнями клінік і лікарів в Україні. Все, що ще не доступно як пожертвування в натуральній формі, може бути спеціально профінансовано компаніями та організаціями з надання допомоги від пожертвувань від постачальників, а звідти розміщено на платформі.

Medical Bridge - це некомерційна організація з безкоштовним хмарним інструментом, доступним з будь-якого місця. Лікарні та медичні установи можуть замовляти онлайн на платформі після офіційної перевірки, там також можуть бути оброблені замовлення та запити, отримані по телефону, факсом або іншим чином. До тих пір, поки можливий транспорт в клініку, замовлення буде відправлено одним або декількома поставками.

Замовлення та товари безкоштовні для клінік України.